2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Warszawa
  7. Opieka nad dziećmi - Białołęka
Dodane 28 kwietnia 2024

Opiekunka w żłobku

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole i Żłobek Plastuś to średniej wielkości placówka z rodzinną atmosferą, prowadzona na osiedlu domów jednorodzinnych na warszawskiej Białołęce.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 1-3 lat

  • wysoka kultura osobista, kreatywność, odpowiedzialność

  • umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z dziećmi

  • ukończony kurs opiekunki w żłobku

  • praktyka zawodowa w opiece nad dziećmi

Obowiązki:

  • wychowanie i edukacja dzieci w wieku żłobkowym

  • pomoc w opiece nad dziećmi w wieku przedszkolnym

  • planowanie, przygotowywanie, prowadzenie zajęć

  • wykonywanie standardowych czynności pielęgnacyjnych

  • aktywny udział w organizowaniu pracy żłobka i przedszkola

  • dbanie o dobry wizerunek placówki

  • utrzymanie przyjaznej atmosfery dla podopiecznych i współpracowników

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie

  • przestrzeń na własne pomysły

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia

  • pracę w nowoczesnej, odpowiednio przystosowanej placówce

Zanim wyślesz swoje CV ze zdjęciem sprawdź czy będzie Ci pasował dojazd - zaoszczędzisz swój i nasz czas w ten sposób.

Odezwiemy się tylko do wybranych osób.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 910059586