1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Mogilno
Dodane Dzisiaj o 08:48

Opiekun Klienta w Oddziale Banku - Mogilno

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mogilno, Kujawsko-pomorskie

Opis

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.

Jeśli:

  • lubisz kontakt z Klientem
  • potrafisz zapewnić przyjazny, profesjonalny przebieg rozmowy w trakcie spotkania oraz przez telefon
  • inspirują Cię nowoczesne rozwiązania obsługi Klienta w bankowości internetowej oraz mobilnej
  • wysoka jakość usług sprzedażowych i posprzedażowych jest dla Ciebie ważna
  • chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my zawsze mierzysz wyżej

a do tego:

  • jesteś uśmiechnięty, otwarty na ludzi i lubisz pomagać innym
  • umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby Klienta
  • masz minimum średnie wykształcenie oraz doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w bankowości)
  • marzy Ci się stabilny pracodawca

nasze oddziały są idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nowych Klientów tradycyjnie i przez kanały zdalne
  • dopasowanie oferty do potrzeb Klientów
  • prowadzenie obsługi sprzedażowej w oddziale
  • przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych
  • promowanie rozwiązań bankowości internetowej i mobilnej
  • wspieranie Klientów w aktywnym korzystaniu z bankowości elektronicznej
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Ubezpieczenie grupowe, chroniące w kryzysowych sytuacjach Ciebie i Twoich bliskich
  • Pracę w przyjaznych warunkach, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi
  • Szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem i produktami bankowymi
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym olx/DK/Mogilno poprzez formularz na stronie Banku Millennium.

W CV prosimy zawrzeć poniższą treść zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych osobowych, wykraczających poza katalog danych osobowych określony w przepisach prawa pracy regulujących zakres danych osobowych, których pracodawca może żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie, zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przeze mnie CV w celu i na czas przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Zgodę można wycofać w dowolnym czasie poprzez wysłanie informacji zawierającej imię, nazwisko i adres email drogą mailową na adres wycofaniezgody(małpa)bankmillennium.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 649841563