Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Żabokliki
Dodane 26 lutego 2024

Opiekun Klienta (hale przemysłowe - rynek niemiecki )

Lokalizacja

Żabokliki

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Centrum Konstrukcji Halowych Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach - Żabokliki jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno-wykonawczą w branży hal przemysłowych i inwestycji budowlanych.

Specjalizujemy się w produkcji i budowie hal przemysłowych, które znajdują zastosowanie jako : hale produkcyjne, magazyny, hale logistyczne, budynki socjalno-biurowe, chłodnie i mroźnie, hale sportowe itp.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

OPIEKUN KLIENTA ( rynek niemiecki )

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

Przygotowywanie wycen w dedykowanym programie

Doprowadzenie do umówienia spotkania, podpisania umowy i wsparcie klienta w procesie decyzyjno-formalnym.

Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientem z rynku niemieckiego

Umawianie spotkań handlowych

Prowadzenie bazy danych CRM

Prowadzenie kalendarza kontaktów z klientami

Przygotowywanie umów, harmonogramów realizacji inwestycji,

Nadzór nad dokumentacją sprzedażową

WYMAGANIA :

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, najlepiej kierunki techniczne lub matematyczne

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

umiejętność swobodnej rozmowy przez telefon

zaangażowanie, inicjatywa i dokładność w wykonywaniu zadań,

umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność,

wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

OFERUJEMY :

wynagrodzenie podstawowe oparte o umowę o pracę

prowizje sprzedażowe od podpisanych umów

pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze

otwarcie na kreatywność i możliwość realizacji własnych pomysłów

możliwość rozwoju zawodowego i przyuczenia do wykonywania bieżących obowiązków

niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji na podany adres e-mail

Lokalizacja

Żabokliki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żabokliki
ID: 895561035

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?