Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Łubna
Dodane 28 lutego 2024

Operatorów maszyn do pracy w Galwanizerni - SZYBKA REKRUTACJA

Lokalizacja

Łubna

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Firma produkcyjna Janoschka Polska poszukuje pracowników do galwanizerni.

Miejsce pracy: Łubna

Zadania:

  • obsługa stanowiska

  • przygotowanie cylindrów do produkcji

  • przestrzeganie wytycznych wynikających z dokumentacji produkcyjnej, jakościowej, BHP

  • utrzymywanie czystości oraz porządku

  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń galwanizerni

Wymagania:

  • zdolności manualne

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • umiejętność pracy w zespole i energia do pracy

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność

  • chęć uczenia się i poznawania nowych technologii

  • doświadczenie zawodowe mile widziane, lecz nie wymagane

Oferujemy:

  • Dobre warunki płacy i pracy

  • Dodatek za godziny nocne, premie i bonusy

  • Szkolenie

  • Możliwość szybkiego awansu

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji, wysyłając dokumenty na adres e-mail lub składając je w sekretariacie firmy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Łubna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łubna
ID: 870591116

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?