Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 25 września 2024

Operatorzy CNC /Operatorzy maszyn do obróbki skrawaniem

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy – Tychy, ul. Murarska 20

Poszukujemy osób na stanowiska:

  • Frezer (praca na frezarce TBI ze sterowaniem HEIDENHAIN TNC 640)

  • Operator wytaczarki manualnej lub CNC

Praca zmianowa w oparciu o umowę o pracę.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Nagrody roczne,

  • Podwyżki roczne,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,

  • System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za rekrutacje,

  • Szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych na koszt pracodawcy,

  • Karta Multisport,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych stawkach,

  • Bogaty pakiet socjalny ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne),

  • Indywidualne lekcje j. angielskiego,

  • Owocowe wtorki (darmowe owoce dla każdego pracownika),

    Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy w zakresie znajomości zagadnień obróbki skrawaniem.

  • Minimum 2 letnie doświadczenie przy obsłudze wytaczarek lub frezarek CNC.

  • Doświadczenie w branży produkcji i remontów maszyn budowlanych, wydobywczych lub konstrukcji stalowych.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Umiejętność pracy w zespole.

    Mile widziane:

  • uprawnienia UDT w zakresie obsługi suwnic sterowanych z poziomu „0”

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych

    Zakres obowiązków:

  • Programowanie i obsługa wytaczarki sterowanej manualnie lub CNC / frezarki CNC.

  • Dobór narzędzi i parametrów frezowania.

  • Kontrola jakości wykonanych prac.

  • Obsługa narzędzi pomiarowych.

  • Dbanie o właściwe ustawienie obrabiarek CNC oraz ich konserwację i czyszczenie.

  • Optymalizacja procesów obróbczych w celu usprawnienia produkcji i zmniejszenia kosztów.

  • Obsługa urządzeń transportu bliskiego: suwnice sterowane z poziomu „0”, wózki jezdniowe.

  • Nadzór nad powierzoną dokumentacją.

Zachęcamy do przesyłania aktualnego CV!

DOŁĄCZ DO NAS !

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 919611711