1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kajetanów
Dodane 09 czerwca 2021

Operator wypalarek plazmowych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kajetanów, Świętokrzyskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Miejsce pracy: Kajetanów

Obowiązki:

·        Opieka nad powierzonym sprzętem.

·        Cięcie detali na wypalarce plazmowej pod zlecenia produkcyjne.

·        Wykonywanie przeglądów okresowych obsługiwanego urządzenia.

·        Dobre wykorzystanie materiałów produkcyjnych podczas palenia detali.

·        Wypełnianie formalności i stosowanie procedur ISO.

·        Odbiór jakościowy i ilościowy wykonanych detali.

Wymagania:

·        Wykształcenie techniczne.

·        Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

·        Sumienność, dokładność, dyspozycyjność.

·        Umiejętność pracy w zespole.

·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

·        Wymagane doświadczenie.

Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV. Kontakt telefoniczny 501 558 946

 W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, przez okres najbliższych 9 miesięcy.”

W przypadku zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych danych obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia) prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych”.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

KH-KIPPER Sp. z o.o.

Na OLX od wrzesień 2017

xxx xxx xxx

ID: 680153329Report this ad