2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Stargard
Dodane 15 kwietnia 2024

Operator wózków widłowych - Stargard

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680), poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Stargard

Główne obowiązki:

- obsługa wózka widłowego

- załadunek i rozładunek przy pomocy wózka widłowego

- strechowanie towaru

- inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie: 33 zł/h brutto

- przyjazną atmosferę pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę na dwie zmiany: 07:00-15:00 i 14:00-22:00

Oczekujemy:

- sumienności, zaangażowania oraz chęci do pracy

- gotowości do podjęcia pracy od zaraz

- doświadczenia w pracy w magazynie

- posiadania prawa jazdy kat. B lub uprawnień UDT

Oferta dotyczy pracy tymczasowej!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 782177587