1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Operator wózka widłowego
  5. Operator wózka widłowego - Mazowieckie
  6. Operator wózka widłowego - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 06 września 2021

Operator wózka widłowego z UDT - dodatki i premie miesięczne

  • 3 600 - 4 900 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Rekrutacja online

  • Praca zmianowa

Opis

Operator wózka widłowego

Branża: produkcyjna Miejsce pracy: Czosnów lub Nowy Dwór Mazowiecki

Opis stanowiska:

• załadunek i rozładunek towaru wózkiem widłowym (wysoki skład).

Wymagania:

• uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego (warunek konieczny),

• dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej (6 -14, 14 -22, 22-6).

Oferujemy:

• umowa o pracę na pełen etat bezpośrednio u pracodawcy,

• wynagrodzenie od 3.600 brutto + premia miesięczne + dodatki

• pakiet motywacyjny, m.in. karta Multisport, wczasy pod gruszą, talony, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, nagrody jubileuszowe,

• rozwój zawodowy - możliwość awansu na operatora maszyn.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

ID: 699678957

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?