1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Operator wózka widłowego
  5. Operator wózka widłowego - Opolskie
  6. Operator wózka widłowego - Strzelce Opolskie

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 12 maja 2021

Operator wózka widłowego z UDT – 22,90 zł brutto/h-APLIKUJ już teraz!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Strzelce Opolskie, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Posiadasz uprawienia UDT? Mamy dla Ciebie ofertę współpracy!

Kogo szukamy? Operatorów Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Zimna Wódka ( gmina Ujazd )

W zamian oferujemy:

  • Możliwość korzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego
  • Zaplecze socjalne ( szatnia, stołówka )
  • Możliwość pracy w weekend
  • 3 zmianowym system pracy
  • Ubezpieczenie NNW
  • Współpraca na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • 3 miesięczny bezpłatny dostęp do platformy z nauką j. angielskiego/ niemieckiego (dostęp jest bezpłatny do czerwca)
  • Stawka godzinowa 22,90 zł brutto/h + dodatki oraz premie frekwencyjne
  • Wgląd do przeprowadzonych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa wózków widłowych
  • Kompletacja materiałów
  • Załadunek, wysyłek i dostaw
  • Bieżące prace magazynowe

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje pod nr tel. 725 252 582

Możesz też WYSŁAĆ sms o treści „WÓZEK” – oddzwonimy ze szczegółami!

Joanna

Na OLX od marzec 2014

xxx xxx xxx

ID: 672958565Zgłoś