Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Operator wózka widłowego
  5. Operator wózka widłowego - Mazowieckie
  6. Operator wózka widłowego - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 25 listopada 2021

Operator wózka widłowego wysokiego składowania (k/m)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

EcoWipes jest jednym z czołowych producentów wyrobów kosmetyczno – higienicznych w Europie.

Posiadamy zaawansowane linie technologiczne i dynamicznie się rozwijamy, w związku z tym powiększamy zespół i poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka wysokiego składowania

miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Okunin 134

W przypadku tego stanowiska poszukujemy osób posiadających uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • możliwość korzystania z firmowego transportu (wybrane miejscowości np. Płock, Płońsk, Nasielsk i wiele innych)
  • premię pieniężna za rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)
  • odzież roboczą, w tym w czasie pandemii maseczki, rękawiczki
  • wysoką kulturę pracy, sympatyczną atmosferę i koleżeńskie relacje
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu
  • pracę w nowoczesnym magazynie

Zakres obowiązków obejmował będzie:

  • obsługę wózka widłowego( wysokiego składu) lub czołowego w magazynie wysokiego składu
  • pracę ze skanerem
  • wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcia, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja, wydanie i odbiór z produkcji) zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • współpracę z produkcją i innymi działami firmy
  • bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych,
  • nabywanie umiejętności prowadzenia okresowych inwentaryzacji towarów,
  • prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami
  • raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach i udział w działaniach korygujących

Oczekujemy od kandydatów:

  • uprawnień UDT na wózki widłowe
  • elastyczności (praca w systemie trzyzmianowym)
  • doświadczenia w pracy w magazynie wysokiego składu na wózkach RT z użyciem skanerów
  • chęci do podjęcia długotrwałej współpracy
  • zaangażowania i gotowości do nauki i rozwoju
  • dokładności i sumienności w pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 644339448