1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Łódzkie
  5. Magazynier - Pabianice
Dodane November 27, 2020

Operator Wózka Widłowego UDT 1WJO/2WJO-złap premie, darmowy transportu

  • 22 - 26 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Pabianice, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Posiadasz uprawnienia UDT 1WJO/2WJO? Nie szukaj pracy, kliknij do nas.

Miejsce pracy: Łódź

oferujemy

  • Umowa o pracę tymczasową (odprowadzane składki zdrowotne i ubezpieczenie społeczne)
  • System pracy 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-06:00
  • Wynagrodzenie netto (na rękę) 2844 - 3172 złotych + 650 złotych*
  • Pracujesz w sobotę? Zgarnij dodatkowo 120 złotych
  • Premie dodatkowe 500/600 złotych*
  • Prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, zniżki do kin, teatrów, restauracji
  • miejsce pracy: Łódź
  • Darmowy transport ze: Zgierza, Łęczycy, Ozorkowa, Piotrków Trybunalski, Koluszki, Moszczenica, Łask, Zduńska Wola, Brzeziny, Pabianic
  • Nie lubisz wysyłać CV? Wyślij SMS o treści "PRACA" pod nr telefonu 691-360-138

* informacje szczegółowe dotyczące premii przedstawi konsultant

zadania

  • Załadunek oraz rozładunek
  • Prace magazynowe
  • Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części oraz utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej i w magazynach
  • Podmontaże

oczekujemy

  • Uprawnienia UDT 2WJO lub 1WJO - konieczność
  • Dokładności i sumienności
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 641967107Zgłoś