Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Operator wózka widłowego
  5. Operator wózka widłowego - Śląskie
  6. Operator wózka widłowego - Sosnowiec
Dodane 18 stycznia 2022

Operator Wózka Widłowego - Sosnowiec ul. Sokolska - Abra S.A

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sosnowiec, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego, Sosnowiec

Jeżeli:

  • Posiadasz uprawnienia UDT
  • Masz dobrą kondycję fizyczną
  • Umiesz pracować w zespole
  • Jesteś odpowiedzialny i sumienny
  • Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu
  • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym

A jeśli do tego jeszcze:

  • Jesteś zorganizowany, odpowiedzialny ,zaangażowany i masz chęć do pracy
  • Do swoich obowiązków podchodzisz z zaangażowaniem

Dołącz do nas.

Twoje zadania:

  • Załadunek oraz rozładunek towarów
  • Przyjmowanie dostaw i ich składowanie
  • Dbanie o porządek w magazynie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stałe wynagrodzenie (dodatkowo system premiowy)
  • Szkolenie stanowiskowe

Kliknij w przycisk 'Aplikuj' i prześlij nam swoje CV.

Czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 710385645