2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zabrze
Dział Rekrutacji
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego, pracownik magazynu - Electrolux Zabrze

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

Electrolux Poland Sp. z o.o. oddział w Zabrzu, fabryka okapów kuchennych poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, PRACOWNIK MAGAZYNU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa i kierowanie wózkiem widłowym

  • rozładunek i załadunek dostaw komponentów

  • przygotowywanie i dostarczanie komponentów na odpowiednie maszyny w obszarze technologii

  • przewożenie i załadunek półproduktów

  • rozmieszczenie półproduktów na magazynie

  • pozostałe prace magazynowe

OCZEKUJEMY:

  • umiejętności obsługi i kierowania wózkiem widłowym wraz z uprawnieniami wydanymi przez UDT (warunek konieczny)

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • umiejętności logicznego myślenia

  • dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki

  • współpracy w zespole

  • dyspozycyjności

OFERUJEMY:

  • pracę od zaraz i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux

  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną

  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne)

  • koszyk benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE)

  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy

  • pracę w systemie 3-zmianowym

Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej: www.pracawelectrolux.pl

Praca u nas to inwestycja we własne bezpieczeństwo - szczególnie dbamy o przestrzeganie zasad BHP!

Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji prosimy przesłanie CV zawierającego klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Electrolux Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 657708920