1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Śląskie
  5. Magazynier - Gliwice
  6. Magazynier - Łabędy

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 16 marca 2021

operator wózka widłowego- praca od zaraz- dwie oferty- Strefa Gliwice

  • 3 200 - 4 200 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gliwice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujesz pracy jako operator wózka widłowego? Posiadasz uprawnienia wydane przez UDT oraz co najmniej sześciomiesięczne doświadczenie w pracy na takim stanowisku? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie- w chwili obecnej możemy zaproponować Ci udział w rekrutacjach do dwóch firm z branży automotive!

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • szybki proces rekrutacji
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony (docelowe zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firm)

Dwie oferty pracy:

  • pracę w firmie zajmującej się produkcją układów kierowniczych- wynagrodzenie w wysokości 20,25zł/h brutto (3400zł miesięcznie) + premia w wysokości 450zł
  • pracę w firmie zajmującej się produkcją wykładzin i izolacji akustycznych- wynagrodzenie w wysokości 3200zł brutto miesięcznie + premia w wysokości 800zł

zadania

  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • dowożenie komponentów na linie produkcyjne oraz zabieranie gotowych produktów
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej i dbanie o jej poprawny obieg
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami i pracownikami

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego
  • co najmniej sześciomiesięcznego doświadczenia w pracy na stanowisku operatora wózków widłowych
  • umiejętności współpracy
  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 659915423Zgłoś