1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Mazowieckie
  5. Magazynier - Raszyn
Dodane November 24, 2020

Operator wózka widłowego! Na jedną zmianę! Wolne weekendy!

  • 24 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Raszyn, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier/ Operator Wózka Widłowego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 24 zł brutto/h!
  • Pracę na samodzielnym stanowisku!
  • Pracę w godzinach 07:00 - 15:00 od pn-pt (lub w niższym wymiarze godzin - da chętnych!)
  • Wolne weekendyi jedną zmianę!
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w niewielkiej lecz renomowanej firmie
  • Pełne, miesięczne szkolenie stanowiskowe

Zakres obowiązków:

  • Rozładunki i załadunki towaru za pomocą wózka widłowego
  • Kompletacja zamówień za pomocą wózka widłowego - wózki czołowe
  • Praca ze skanerem oraz ręczne wyszukiwanie produktów
  • Obsługa komputera także systemu SAP

Oczekujemy:

  • Uprawnień UDT
  • Doświadczenia w jeździe na wózku widłowym
  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

ID: 629284966Zgłoś