Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lubartów
Dodane 20 września 2022

Operator Wózka Widłowego Lubartów Stena Recycling

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Lubartów, Lubelskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • terminowo wypłacane wynagrodzenia i nagrody
  • profesjonalną i atestowaną odzież ochronną
  • szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę
  • ubezpieczenie medyczne, na życie, kartę sportową
  • bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

Twoje zadania:

  • obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia oraz kontrola zużycia paliwa
  • załadunek i rozładunek surowców, klasyfikacja materiałów, układanie palet
  • współpraca w dobrej atmosferze z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych
  • dbanie o sprzęt, zgłaszanie wszelkich awarii i uszkodzeń
  • prace porządkowe na terenie zakładu oraz inne zadania zlecone przez przełożonego

Dołącz do nas, jeśli:

  • szukasz stałej i stabilnej pracy
  • masz aktualne uprawnienia na wózki widłowe-warunek konieczny
  • dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych w każdej sytuacji
  • jesteś gotowy/a do pracy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 06:00-18:00 oraz 18:00-06:00 w systemie równoważnym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 702298200