Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Operator wózka widłowego
  5. Operator wózka widłowego - Mazowieckie
  6. Operator wózka widłowego - Teresin
Dodane 18 stycznia 2022

Operator Wózka Widłowego Centrum Dystrybucji Stokrotka - Teresin

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Teresin, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

CIEBIE NA UWADZE MAMY!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU STOKROTKI!

Stokrotka Sp. z o.o.–jesteśmy siecią handlową obecną na polskim rynku od ponad 25 lat. Mamy sieć ponad 700 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własną sieć logistyczną - nowoczesne Centra Dystrybucji oraz Magazyny Regionalne. Wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania
  • Współpraca z Koordynatorem ds. zarządzania miejscami składowania
  • Rotacja towarów w magazynie
  • Przypisywanie towarów do ścieżki zgodnie z grupami towarowymi
  • Kontrola oznakowania miejsc składowania
  • Przeglądy regałów magazynowych
  • Weryfikacja wymiarów towaru

 Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, dzięki któremu zarobisz więcej!
  • Stabilność zatrudnienia – a to w dzisiejszych czasach podstawa!
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Solidny zastrzyk gotówki na święta – karta prepaid na zakupy w sklepach Stokrotka do 800 zł rocznie
  • Bonus mikołajkowy do 60 zł na dziecko
  • Bonus wakacyjny do 200 zł
  • Wyprawkę dla maleństwa
  • Super nagrody w konkursie „Prosty Pomysł-duże korzyści”
  • Szkolenia stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realną szansę rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków ubezpieczenia na życie

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą - aplikuj do nas!

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych jest: Stokrotka Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin. Pełną informację odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdziecie Państwo na stronie kariera.stokrotka.pl w punkcie Ochrona Danych Osobowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 689782972