Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kozietuły Nowe
Dodane 27 stycznia 2023

Operator Wózka Widłowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kozietuły Nowe, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Zakres obowiązków:

·        Załadunek oraz rozładunek przy użyciu wózka widłowego

·        Przyjmowanie i odstawianie na magazyn wyrobów gotowych z produkcji

·        Dostarczanie komponentów na produkcję oraz bieżąca obsługa linii

·        Prace gospodarczo-magazynowe

·        Obsługa skanera manualnego

·        Obsługa komputera oraz systemów magazynowych SAP/EWM (mile widziane)

Wymagania:

·        Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (dokument UDT) i wymiany butli gazowej

·        Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Stabilną pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

·        Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, prywatnej opieki

medycznej, środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

ID: 809302215
User avatar

Refresco

Member Since luty 2017
Ostatnio online wczoraj o 16:56
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?