Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Operator wózka widłowego
  5. Operator wózka widłowego - Mazowieckie
  6. Operator wózka widłowego - Mszczonów
Dodane 25 listopada 2021

Operator Wózka Widłowego w Magazynie Chłodniczym

  • 3 700 - 4 400 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mszczonów, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • rozładunki i załadunki towarów przy użyciu wózków widłowych;
  • nadzór nad dokumentacją przewozową;
  • praca w temperaturze chłodniczej ( od 0 do 12 stopni )

Nasze wymagania

  • rzetelność;
  • odpowiedzialność;
  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem;
  • dyspozycyjność- praca w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • umowę o pracę;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • możliwość samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • bezpłatny transport do pracy z kierunków: Skierniewice, Żyrardów, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 705291960