Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Operator wózka widłowego
  5. Operator wózka widłowego - Zachodniopomorskie
  6. Operator wózka widłowego - Szczecin
  7. Operator wózka widłowego - Dąbie
Dodane 12 stycznia 2022

Operator Wózka Widłowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji.

Zatrudniamy ponad 250 osób, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%.  Jesteśmy liderem w branży i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii.

Centrum Dystrybucyjne, w którym mieści się nasz Magazyn wysokiego składowania oraz Produkcja znajdują się w nowej hali w Panattoni Park (Załom). Realizujemy politykę równych szans w zatrudnieniu, również osób niepełnosprawnych.

Zadania:

  • obsługa bocznego wózka widłowego,
  • rozwożenie towaru po Magazynie zgodnie ze zleceniem,
  • odpowiednie składowanie towarów zgodnie z zasadami ich przechowywania,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • kompletacja zamówień,
  • inne prace magazynowe oraz wspieranie działów Magazynu w codziennych zadaniach.

Oczekiwania:

  • umiejętność jazdy wózkiem widłowym,
  • chęć do pracy w systemie dwuzmianowym w godz. 06:00-14:00 oraz 13:00-21:00,
  • sumienność, uczciwość oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki (codziennie dostarczamy tysiące produktów do klientów na całym świecie),
  • dobra organizacja pracy własnej i chęć brania udziału w doskonaleniu obecnych procesów,
  • mile widziana znajomość systemów magazynowych (praca ze skanerami, system WMS-AX).

Do naszego Magazynu dojedziesz dobrze zorganizowaną w tej lokacji komunikacją miejską.

Oferujemy:

Stabilność

Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat

Przejrzyste zasady wynagradzania zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia

Rozwój

Udział w interesujących projektach, możliwość rozwoju zawodowego

Praca w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży

Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie

Nowoczesne narzędzia pracy

Fajny zespół

Przyjazna atmosfera w pracy

Wsparcie pozostałych członków zespołu

Benefity

Prywatna opieka medyczna

Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Pakiet Multisport

Zniżki na cały asortyment oraz pakiet urodzinowy

Spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 654006209