2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Belsk Duży
Dodane Dzisiaj o 06:33

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Belsk Duży

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Spółdzielnia Sadownicza "POLSAD" w Lewiczynie poszukuje pracowników na stanowisko: Operator wózka widłowego.

Zakres obowiązków:

- rozładunek oraz załadunek samochodów ciężarowych: skrzyniopalety z jabłkami, puste skrzyniopalety, kartony na owoce, palety, palety z owocami;

- wypisywanie dokumentów WZ i PZ;

- kontrola stanu technicznego wózka;

- wykonywanie innych prac zleconych związanych z pracą w magazynie;

Wymagania:

- praktyczna umiejętność jazdy wózkiem widłowym;

- uprawnienia do obsługi wózka widłowego potwierdzone egzaminem UDT;

- odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność;

- dyspozycyjność;

- zamieszkanie w granicach 30km

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

- możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji

Lokalizacja

Belsk Duży,

Mazowieckie

Mazowieckie, Belsk Duży
ID: 568190941