1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Opolskie
  5. Magazynier - Opole

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane October 28, 2020

Operator wózka praca dla osób z UDT oraz dla osób chcących je wyrobić!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Opole, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Potrafisz jeździć wózkiem widłowym, chciałbyś podnieść swoje umiejętności?

Poszukujemy 10 operatorów wózka widłowego z aktualnymi uprawnieniami UDT oraz osób w trakcie kursu!

Aplikuj i rozpocznij swoją przygodę na magazynie w sektorze dekoracyjno–budowlanym.

Osoby posiadający uprawnienia UDT docenimy wyższą stawką.

Osobom ze starymi uprawnieniami pomożemy wyrobić UDT - aplikuj i buduj z nami swoje doświadczenie zawodowe!

Główne zadania:

  • Obsługa wózka widłowego bocznego
  • Pobieranie/wykładanie towaru
  • Alokacja towaru na magazynie

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia (najpierw umowa o pracę tymczasową, następnie umowę bezpośrednio z firmą)
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatek nocny 4,60 zł do każdej przepracowanej godziny
  • Premie i dofinansowanie do posiłków w rozliczeniu kwartalnym
  • Płatne urlopy i L4
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia
  • Ubezpieczenie szkolne dla dzieci na preferencyjnych warunkach

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zdolności i gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym/4 brygadowym
  • Uprawnień UDT lub kursu na wózek widłowy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ

Zapraszamy do aplikowania.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zadzwoń pod numer 725 259 122 lub napisz sms o treści 'wózek Opole' - odezwiemy się!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 24292

ID: 633087267Zgłoś