2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Stężyca
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator wibroprasy

Lokalizacja

Stężyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Stężyca (pow. rycki)

Zakres zadań:

  • Kompleksowa obsługa wibroprasy (kontrola pracy urządzenia, ustalanie parametrów działania, obsługa programu urządzenia)
  • Utrzymywanie należytego stanu technicznego wibroprasy (kontrola, serwisy, naprawy)
  • Kontrola procesu zarobów mieszanek betonowych
  • Kontrola jakości wykonywanych wyrobów
  • Raportowanie przebiegu pracy urządzenia

Wymagania

  • Wykształcenie średnie (mile widziane)
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Doświadczenie przy produkcji elementów wibroprasowanych
  • Znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych
  • Uprawnienia SEP (mile widziane)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV odpowiadając na ogłoszenie lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Stężyca,

Lubelskie

Lubelskie, Stężyca
ID: 740795407