Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rozbitek
Dodane 30 września 2022

Operator węzła betoniarskiego (do przyuczenia)

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Rozbitek, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnię osobę do obsługi węzła betoniarskiego (gwarantujemy zdobycie uprawnień) lub operatora z uprawnieniami

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie betonu zgodnie z recepturą
  • kontrola stanów kruszywa

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Prawo jazdy kategorii B

Zapewniamy:

-stabilnego zatrudnienia

-umowy o pracę

-atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia

-możliwość zakwaterowania.

tel: 60*******09

Wysłanie dokumentów aplikacyjnych, jest równoznaczne z wyrażeniem przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych przez potencjalnego pracodawcę, tj. USBUD Marian Szudra, Rozbitek 14, 64-420 Kwilcz na potrzeby niezbędne do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.

W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez USBUD Marian Szudra z siedzibą w Rozbitku moich danych osobowych zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych, w celu prowadzenia w przyszłości przez USBUD Marian Szudra rekrutacji na to samo i/lub inne stanowiska, niż to na które aplikuję obecnie. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania, a także że zgodę mogę odwołać w każdym czasie.”

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w zakresie danych wynikających z art. 22[1] kodeksu pracy.

ID: 773764059

Marian

Member Since październik 2018
Ostatnio online w dniu 30 września 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?