Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Szamotuły
Dodane 02 lutego 2023

Operator urządzeń w elewatorze zbożowym

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szamotuły, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Viterra Silos Sp. z o.o. to istniejąca od 2005 roku firma będąca częścią międzynarodowej organizacji Viterra. Stabilna pozycja na rynku oraz efektywne zarządzanie to klucz do sukcesu firmy, w ramach której funkcjonuje już 8 elewatorów zbożowych na terenie całej Polski. W naszych magazynach przechowujemy zboża kupowane bezpośrednio od rolników oraz firm handlowych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator urządzeń

Miejsce pracy: Elewator zbożowy w Szamotułach

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń

  • dbanie o właściwe składowanie ziarna (wietrzenie, ochładzanie, suszenie)

  • wymiana osprzętu i współuczestniczenie w remontach urządzeń

  • nadzór nad transportami dostarczającymi i odbierającymi towar w tym obsługa bocznicy kolejowej

  • udział w terminowych przeglądach (serwis urządzeń i instalacji elektrycznej)

  • dbanie o porządek na terenie elewatora

Wymagania:

  • sumienność i zaangażowanie

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnej specyfice pracy lub w obszarze związanym z gospodarką magazynową (obsługa maszyn)

  • gotowość do nauki (gwarantujemy szkolenia)

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premię

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, dodatek stażowy)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na koszt firmy

  • bezpieczne warunki pracy, poprzez zapewnienie najwyższych standardów zakresie BHP i programu SAFE AGRI

CHESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU? WYŚLIJ CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 761165343