2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Barlinek
Dodane 21 maja 2024

Operator urządzeń transportowych - wózek widłowy

Wynagrodzenie

5 800 - 5 980 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Barlinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracodawca: HaCon Sp. z o.o. w Barlinek

Stanowisko: Operator urządzeń transportowych/ Operator wózka widłowego

Obowiązki:

1.      Transport wyrobów między wydziałami.

2.     Załadunek gotowego zapakowanego wyrobu na samochód dostawczy przy pomocy wózka.

3. Transport wewnętrzny materiałów i produktów na wydziałach.

4.     Bieżącą konserwację wózka widłowego i akumulatora.

5.      Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

1.      Konieczne uprawnienia na wózki widłowe UDT oraz umiejętność dobrej obsługi tych wózków.

2.      Mile widziane uprawnienia na suwnicę lub żurawie.

3.      Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

1.  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

2. Przejrzysty system wynagradzania.

3. Świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta.

4. Stałe podnoszenie kwalifikacji – kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę.

5. Innowacyjne rozwiązania technologiczne.

6. Przyjazną atmosferę.

Klauzula zgody RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HaCon Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko - Operator urządzeń transportowych.

Lokalizacja

Barlinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Barlinek
ID: 792559071