Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 25 listopada 2021

Operator urządzeń przetwórczych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Firma Hanke Tissue Sp. z o.o., jeden z wiodących producentów papierniczych wyrobów higienicznych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko pracy : Operator urządzeń przetwórczych

OFERUJEMY: · pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie; · umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin; · atrakcyjne wynagrodzenie; · płatność 100% za każdą nadliczbową godzinę pracy; · premia uznaniowa m.in. za zaangażowanie , realizację planu; · prywatną opiekę medyczną; · grupowe ubezpieczenie na życie; · trzyzmianowy system pracy / 4 brygady; · przeszkolenie na obejmowanym stanowisku; · dofinansowanie do wypoczynku pracownika i rodziny; · benefity świąteczne i inne świadczenia w ramach pakietu socjalnego.

WYMAGANIA: · gotowość do pracy w systemie zmianowym :3 zmiany/ 4brygady; umiejętność szybkiego uczenia się; zdolność koncentracji, dokładność, opanowanie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn produkcyjnych; produkcja wyrobów papierniczych; zarządzanie pracą Pakowacza wytworów papierniczych; tworzenie dokumentacji produkcji; przestrzeganie przepisów BHP oraz regulaminu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: · mailowo ( z dopiskiem Hanke Tissue) · telefonicznie 957131356.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hanke Tissue Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

ID: 683531230
User avatar

Hanke Tissue sp. z o.o.

Na OLX od luty 2020

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?