1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Mazowieckie
  5. Magazynier - Grodzisk Mazowiecki
Dodane December 01, 2020

Operator UDT regałów wysokiego lub niskiego składowania!

  • 5 200 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w usługach transportowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego!

Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy!
  • Atrakcyjne warunki finansowe 5200zł brutto mies.! (4000 zł brutto + do 1200 premii!)
  • Dla chętnych - możliwe nadgodziny w soboty!
  • Pracę na II zmiany (II oraz III zmiana)!
  • Niezbędną odzież roboczą (buty, kurtka, ogrodniczki, rękawiczki, kask)
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

-> Jeździsz na niskim składzie? Świetnie!

Twoje obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych za pomocą wózka widłowego
  • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie wysyłek za pomocą wózka widłowego
  • Obsługa skanera magazynowego
  • Obsługa regałów niskiego składowania
  • Praca w temperaturze 2 - 6 stopni

-> Jeździsz na wysokim składzie? Super!

  • Przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów regałów wysokiego składowa
  • Obsługa regałów wysokiego składowania (do 11 metrów)!
  • Praca w temperaturze 2- 6 stopni

Oczekujemy:

  • Uprawnień na wózki widłowe UDT
  • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany
  • Mile widziana książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia

Jak aplikować?

Za pomocą przycisku Aplikuj wprowadź swój adres email, a następnie uzupełnij resztę infromacji.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dziękujemy!

ID: 595436586Zgłoś