1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Olsztyn
Dodane January 13, 2021

Operator tokarki, tokarz

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku tokarz - tokarki konwencjonalne

(możliwość przyuczenia - tokarki CNC HAAS w późniejszym okresie zatrudnienia):

Zakres obowiązków:

  • obsługę maszyn sterowanych numerycznie,
  • wprowadzanie korekt dotyczących parametrów obróbki,
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń,
  • nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami,
  • przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność, sumienność, chęć do pracy,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do uzgodnienia,
  • stabilne zatrudnienie,
  • praca na pełen etat od 7 do 15 lub od 6 do 14.

Firma Sławo Sławomir Rudewicz w Olsztynie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Bądź kontakt pod nr tel: 665 037 058

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

ID: 651709945Zgłoś

Sławomir

Ostatnio online w dniu January 20, 2021

xxx xxx xxx