Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 13 lipca 2024

Operator techniczny PostNL | Praca Holandia Amsterdam Rotterdam Zwolle

Wynagrodzenie

12 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Stawka godzinowa: 15.84 EUR brutto (14.62 EUR +8.33% dodatek wakacyjny)

Lokalizacje miejsca pracy: Amsterdam, Rotterdam, Zwolle (do wyboru), Holandia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

O ofercie

PostNL buduje przyszłość dostaw do i z krajów Beneluksu. Dążąc do uzyskania statusu najbardziej korzystnej usługi dostawczej, firma oferuje proste, inteligentne i zrównoważone rozwiązania logistyczne, zawsze i wszędzie.

Jako operator techniczny jesteś odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowego działania maszyn. Od przygotowania procesu sortowania, wdrażania operatorów, wprowadzania poczty do podajnika, po korzystanie z ekranu do zarządzania maszyną. Jeśli wystąpi usterka, Twoim zadaniem jest jak najszybsze jej naprawienie. Będziesz pracować w elastycznym systemie 4-zmianowym. Na początku pracy zostaniesz przeszkolony przez trenera, aby prawidłowo wykonywać swoją pracę. Dodatek zmianowy 20% obowiązuje w godzinach 06:00 - 08:00 i 18:00 - 22:00. Dodatek zmianowy 40% obowiązuje w godzinach 22:00 - 06:00. Pierwszego dnia pracy przejdziesz jednodniowe, płatne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa. Po tym szkoleniu rozpoczniesz pracę i otrzymasz wszelką potrzebną pomoc od swoich kolegów. Firma zawsze zapewnia wsparcie i możliwość rozwoju.

Benefity

  • Płatności tygodniowe

  • Gwarantowane godziny pracy

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • Transport do/z pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program lojalnościowy

  • Rekrutacja online

  • Aplikacja MyOTTO

  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Obsługa maszyn

  • Konserwacja maszyn

  • Naprawa usterek

  • Uruchamianie maszyn

  • Sprawdzanie jakości

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Dobra kondycja fizyczna i siła

  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)

  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Dołącz do zespołu jako operator techniczny!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 926192671