1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane November 26, 2020

Operator Reachtruck - 12,67 euro brutto/h - Belgia

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Lublin, Lubelskie

  • Kraj: Belgia

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terytorium Belgii.

Firma, dla której prowadzimy rekrutację, jest globalnym specjalistą w zakresie usług logistycznych. Została założona w 1854 roku w porcie w Antwerpii, gdzie do tej pory posiada swoją główną siedzibę. Aktualnie klient prowadzi działalność z sukcesem w 28 krajach położonych na pięciu kontynentach, zatrudniając około 12.000 pracowników.

POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE REACHTRUCKA?

Jeśli oprócz tego komunikujesz się w języku angielskim, możesz wyjechać swoim samochodem, poszukujesz długoterminowego zatrudnienia i jesteś zameldowany w Polsce, dołącz do nas!

OTRZYMASZ:

  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (składki odprowadzane w Polsce, wynagrodzenie belgijskie)
  • stawkę godzinową 12,67 euro brutto oraz dodatki zmianowe
  • czeki żywnościowe
  • 150 euro netto za polecenie kandydata (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni)
  • 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
  • kartę paliwową oraz dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski
  • opiekę koordynatora i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

OBOWIĄZKI:

Na swoim stanowisku pracy będziesz odpowiedzialny za obsługę wózka widłowego niskiego składowania typu reachtruck oraz wykonywanie innych prac magazynowych.

ID: 641658093Zgłoś