2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator Produkcji- UMOWA O PRACĘ + TRANSPORT

Wynagrodzenie

4 872 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta na terenie Robakowa:

OPERATORA MASZYN- PRACA NA CAŁY ETAT

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 29 zł/h brutto

  • Praca na 3 zmiany

  • Premia jakościowa kwartalna: 1 zł/h brutto

  • Premia specjalna

  • Darmowy dojazd do/z pracy do Poznania (Rataje, Winogrady, Piątkowo, Garbary, Winiary, Malta)

  • Lub dopłata za dojazd we własnym zakresie

  • Umowa o pracę

  • Ekwiwalent za pranie,

  • Dodatki za pracę w nocy

Zakres obowiązków

  • Pakowanie i rozpakowywanie produktów

  • Przezbrajanie i obsługa maszyn oraz utrzymanie ich w ciągłym ruchu,

  • Przygotowywanie środków produkcji do realizacji zlecenia,

  • Dbanie o racjonalne zużycie materiałów do produkcji,

  • Przestrzeganie norm jakościowych oraz ilościowych w wykonywanej pracy,

  • Prowadzenie czynności kontrolnych zgodnie z przyjętym planem kontroli jakości,

  • Dopuszczanie poszczególnych nadruków do produkcji seryjnej,

  • Terminowa realizacja zadań wnikających z planu produkcyjnego,

Praca z bardzo lekkimi i małymi produktami reklamowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej/magazynie (lub pracy fizycznej),

  • Dyspozycyjność do pracy stałej,

  • Skrupulatność,

  • Dokładność,

  • Rzetelność,

  • Chęci do pracy,

  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej,

Dodatkowe informacje:

Zatrudniamy również obcokrajowców (z własnym zakwaterowaniem i znajomością j. polskiego w mowie oraz w piśmie) i pomagamy uzupełnić dokumenty legalizacyjne.

Rekrutacja trzystopniowa:

  • 1) Rozmowa telefoniczna lub spotkanie w biurze rekrutacji (Poznań, ul. Grochowska 61),

  • 2) Wizyta w zakładzie pracy, rozmowa z brygadzistą, zwiedzanie zakładu (Robakowo),

  • 3) Skierowanie na badania, dopełnienie formalności, podpisanie umowy w biurze rekrutacji (Poznań, ul. Grochowska 61),

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych SUMEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Grochowska 61, 60-339 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000785145, identyfikującą się numerem NIP: 78*****894, REGON: 383302313 dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział oraz przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 704973349