1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kościan
Dodane Dzisiaj o 09:30

OPERATOR PRODUKCJI - Umowa o pracę (22 zł/h+premie)- DARMOWY DOJAZD

  • 3 700 - 4 100 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kościan, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta na terenie Robakowa:

OPERATORA PRODUKCJI

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
  • Zmiany dzienne - 22 zł/h brutto
  • Premia jakościowa - do 150 zł brutto
  • Darmowy dojazd do/z pracy (Kościan, Czempiń, Robakowo)
  • Lub dopłata za dojazd we własnym zakresie
  • Umowa o pracę tymczasową (okres próbny, następnie zatrudnienie do 18 miesięcy- po tym okresie przejście do klienta na umowę stałą)
  • Nadgodziny dla chętnych płatne dodatkowo 50-100%

Zakres obowiązków

  •  Pakowanie i rozpakowywanie produktów
  •  Przezbrajanie i obsługa maszyn oraz utrzymanie ich w ciągłym ruchu,
  • Przygotowywanie środków produkcji do realizacji zlecenia,
  • Dbanie o racjonalne zużycie materiałów do produkcji,
  • Przestrzeganie norm jakościowych oraz ilościowych w wykonywanej pracy,
  • Prowadzenie czynności kontrolnych zgodnie z przyjętym planem kontroli jakości,
  • Dopuszczanie poszczególnych nadruków do produkcji seryjnej,
  • Terminowa realizacja zadań wnikających z planu produkcyjnego,

Praca z bardzo lekkimi i małymi produktami reklamowymi, nie wymagamy doświadczenia w obsłudze maszyn.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej/magazynie (pracy fizycznej),
  • Dyspozycyjność do pracy stałej,
  • Skrupulatność,
  • Dokładność,
  • Rzetelność,
  • Chęci do pracy,
  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej,

Dodatkowe informacje:

Rekrutacja trzystopniowa:

  • 1) Rozmowa telefoniczna
  • 2) Wizyta w zakładzie pracy, rozmowa z brygadzistą, zwiedzanie zakładu (Robakowo),
  • 3) Skierowanie na badania, dopełnienie formalności, podpisanie umowy w biurze rekrutacji (Poznań, ul. Bułgarska 63),

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt e-mailowy, telefoniczny lub SMS od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.

Warunkiem koniecznym do udziału w procesie rekrutacji jest przesłanie CV, oraz zawarcie w klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

ID: 690612035
User avatar

Kamil

Na OLX od czerwiec 2013

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?