2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Szczecin
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Golęcino
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator procesu sterylizacji

Wynagrodzenie

4 320 - 4 560 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Golęcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Szczecin ul. Rolna 4

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czynny udział w procesie sterylizacji w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości, co obejmuje m.in:

  • przyjęcie materiału medycznego,

  • mycie z dezynfekcją,

  • przygotowanie zestawu,

  • kompletowanie,

  • konfekcjonowanie,

  • pakowanie i oznakowanie,

  • sterylizację,

  • oraz wydawanie materiału.

NASZE WYMAGANIA:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • dokładność w działaniu,

  • silna motywacja do pracy,

  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie,

  • gotowość do pracy w trzyzmianowym systemie czasu pracy,

MILE WIDZIANE:

  • ukończona szkoła na kierunku Technik sterylizacji medycznej

TO OFERUJEMY:

  • bezpieczne i komfortowe warunki wykonywania pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • świadczenia pozapłacowe (m. in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, karta sportowa),

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w nowoczesnej organizacji,

  • możliwość rozwoju zawodowego w Grupie TZMO.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Golęcino
ID: 805311785