1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 16 września 2021

Operator procesu lakierowania

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Praca zmianowa

Opis

Hydro jest światowym liderem rynku rozwiązań aluminiowych.

Globalny zasięg i lokalna obecność w zakresie produkcji profili aluminiowych, systemów budowlanych oraz rur precyzyjnych pozwala nam kształtować lżejszą przyszłość.

W Polsce mamy zakłady w Trzciance, Chrzanowie i Łodzi. Zatrudniamy ponad 1500 osób.

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Obsługa linii lakierniczej

- Fachowa i zgodna z instrukcją obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

- Kontrola i regulacja parametrów obsługiwanych urządzeń zgodnie z założeniami i przebiegiem procesu technologicznego

- Dbałość o sprawne działanie powierzonych maszyn i urządzeń

- Bieżąca kontrola jakości produkowanego asortymentu

Oczekiwania:

- Wykształcenie minimum średnie

- Mile widziane doświadczenie w pracy w lakierni lub na podobnym stanowisku

- Gotowość do wykonywania obowiązków w systemie pracy zmianowej

- Dobra organizacja pracy własnej

- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

 - Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku

- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (Karta Multi Sport, Kafeteria My Benefit)

- Prywatną opiekę medyczną

- Przyjazną atmosferę w pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 700318901