Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódź
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Widzew
Dodane 03 grudnia 2021

Operator prasy krawędziowej CNC

  • 4 600 - 5 600 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Firma PRECIMET H.C.E. Sp. z o.o. to polska, rodzinna firma działająca nieprzerwanie od blisko 30 lat. Działamy w trzech głównych obszarach:

  • projektowanie i produkcja sprzętu dla profesjonalnych szklarni,
  • projektowanie i produkcja automatów zadaniowych dla branży Automotive,
  • oraz szeroko rozumiana produkcja nisko i średnio seryjna, usługi w zakresie precyzyjnej obróbki metali, laserowego cięcia blach w technologii fiber oraz CO2, gięcia blach na prasach krawędziowych, spawania ręcznego i zrobotyzowanego, a także prace ślusarskie.

Naszym klientom dostarczamy przede wszystkim wysoką jakość usług, terminowość, organizację pracy i wysoką kulturę osobistą naszych współpracowników.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy pracy na stanowisku:

Operator prasy krawędziowej CNC.

Miejsce pracy: Łódź, ul. Pomorska 555 (okolice Nowosolnej),

Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia, ale najchętniej od razu,

System pracy: 2 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00).

Zakres zadań:

  • obsługa prasy krawędziowej marki SAFAN,
  • dobieranie odpowiednich narzędzi,
  • gięcie/zaginanie elementów zgodnie z dokumentacją,
  • dbanie o najwyższą jakość produkowanych wyrobów,
  • realizacja produkcji wg ustaleń z Kierownikiem Produkcji,
  • współpraca i zaangażowanie,
  • zgłaszanie awarii i problemów z maszyną,
  • współpraca z serwisem firmowym SAFAN,
  • oznaczanie wytwarzanych elementów,
  • praca w trybie 2-zmianowym,
  • stanowisko z premią za jakość i wydajność pracy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
  • minimum roczne doświadczenie na w pracy podobnym stanowisku,
  • komunikatywność,
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość,
  • mile widziane uprawnienia UDT jako operator żurawia i wózków widłowych.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę,
  • dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stały harmonogram pracy.

Kandydaci proszeni są o przesłanie swojego CV za pośrednictwem serwisu OLX oraz dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

ID: 696471455
User avatar

Adam

Na OLX od październik 2014

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?