2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Ecowipes EWS  sp z o.o sp.j
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator/Operatorka Maszyn Produkcyjnych

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rozwijamy się i w związku z tym - ponownie poszukujemy pracowników!

EcoWipes jest jednym z czołowych producentów wyrobów kosmetyczno – higienicznych w Europie.

Posiadamy zaawansowane linie technologiczne i dynamicznie się rozwijamy, w związku z tym – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

*jeśli mieszkasz poza Nowym Dworem – dofinansujemy Twoje dojazdy do pracy!

Poszukujemy osób z doświadczeniem, którzy z branżą produkcyjną wiążą swoją dalszą zawodową przyszłość – dajemy możliwości rozwoju, awansu i szkoleń!

Ale cenimy sobie także osoby bez doświadczenia – zapewniamy odpowiednie wdrożenie, gdzie pod okiem doświadczonego pracownika można będzie wszystkiego się nauczyć i zdobywać swoje pierwsze zawodowe doświadczenia!

To stanowisko zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn!

Oferujemy:

  • dofinansowanie do kosztów dojazdu do i z miejsca pracy lub możliwość korzystania z firmowego transportu (wybrane miejscowości - Płońsk, Nasielsk i inne)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)
  • wysoką kulturę pracy, sympatyczną atmosferę i koleżeńskie relacje
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych zgodnych z naszymi standardami, procedurami i zasadami BHP
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu
  • kontrola sprawności działania linii produkcyjnej
  • nadzór nad ogólnym stanem maszyn
  • współpraca z magazynem

Oczekujemy od kandydatów:

  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem
  • chęci do podjęcia długotrwałej współpracy
  • zaangażowania i gotowości do nauki i rozwoju

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 630472690