1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 18 maja 2021

Operator maszyn z rysunkiem technicznym Siechnice – DOJAZD

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Prowadzimy rekrutacje na stanowisko Operator Maszyn ze znajomością rysunku technicznego

Miejsce pracy: Siechnice

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń na danym obszarze produkcyjnym
  • ustawianie parametrów maszyny
  • montaż narzędzi (m.in. ostrzy skrawających)
  • pomiar wyrobów pod kątem zgodności z rysunkiem technicznym

Nasze wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego / zmysł techniczny – warunek konieczny do aplikowania
  • chęć do pracy w systemie zmianowym, również w porze nocnej
  • nastawienie na długotrwałą współpracę

Nie wymagamy doświadczenia w obsłudze maszyn – przeszkolimy Cię w tym zakresie!

Nasza oferta:

  • umowa zlecenie z pełnymi składkami zus (z możliwym płatnych chorobowym)
  • ubezpieczenie NNW
  • ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach
  • darmowe napoje
  • bezpłatny parking przyzakładowy
  • transport pracowniczy z Wrocławia i Radwanic (Trasa: Pilczyce - Nowy Dwór - Armii Krajowej - Księże Małe - Radwanice – Siechnice )
  • program poleceń – polecaj i zarabiaj – szczegóły na rozmowie
  • atrakcyjną stawkę godzinową 27 zł brutto/h

Weronika

Na OLX od marzec 2014

xxx xxx xxx

ID: 674352330Zgłoś