2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator Maszyn / Operator Linii Produkcyjnej

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Balex Metal to międzynarodowa organizacja od 30 lat funkcjonująca na polskim rynku. Jest wiodącym producentem pokryć dachowych i płyt warstwowych w kraju. Posiada 6 zakładów produkcyjnych oraz sieć sprzedaży w 10 krajach Europy.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN/ OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Od Kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do pracy fizycznej w systemie 2 i 3 - zmianowym

  • mile widziane wykształcenie techniczne bądź zawodowe

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/lub suwnicy

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę

  • pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami o stabilnej pozycji na rynku

  • przeszkolenie na stanowisku pracy i możliwość zdobycia doświadczenia

  • szkolenie z zakresu obsługi nowoczesnych maszyn CNC

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet socjalny: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia bony na Święta

Zadania na stanowisku pracy:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • raportowanie wykorzystania surowców do produkcji,

  • dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy,

  • przestrzeganie przepisów bhp i ppoż oraz Regulaminu Pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 483735107