2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Maszyn Stolarskich

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Classen Pol S.A. od ponad pięciu dekad tworzy produkty do domów wielu rodzin. Od 2005 roku firma posiada własny zakład produkcyjny w Zwonowicach k. Rybnika (woj. śląskie) w Polsce. Dzięki tej inwestycji pracę znalazło ponad 500 osób.

W fabryce wytwarzane są drzwi wewnętrzne oraz ościeżnice.

Obecnie poszukujemy do swojego zespołu wykwalifikowanych osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN STOLARSKICH

Miejsce pracy: Zwonowice k. Rybnika

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Operator na stanowiskach związanych z obsługą maszyn i urządzeń,

  • Umiejętność wykonywania pomiarów metrówką i suwmiarką,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (znajomość MS Office),

  • Umiejętność odczytu wymiarów z rysunku technicznego,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Dokładność, sumienność przy wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń będących częścią parku maszynowego,

  • Praca przy obsłudze linii produkcyjnej drzwi i ościeżnic,

  • Nadzór nad wykonywanymi elementami,

  • Dbałość o jakość wykonanych elementów,

  • Stosowanie się do przepisów, norm oraz obowiązujących regulaminów,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej Firmie,

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego,

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin,

  • Dopłatę do kart MultiSport i Prywatnej Opieki Medycznej,

  • Parking pracowniczy,

  • Paczki na święta, bony okolicznościowe,

  • Zniżki pracownicze na oferowane przez Nas produkty.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.883).

Szanowni Państwo,

wypełniając prawny obowiązek, informujemy, że:

-Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka CLASSEN - POL S. A., ul. Wyzwolenia, 44 – 292 Zwonowice k. Rybnika , NIP: 6420000033, REGON: 003445100, KRS: 0000034526 , tel. +48 32 42 92 000, fax: +48 32 42 92 200, www.classen.pl.

-Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia naboru do pracy, podstawa prawna Art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz. U. z 2018 r. poz. 917).

-Państwa dane nie będą udostępniane ani przekazywane do innych Administratorów.

-Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku. Po wymienionych okresach Państwa dane zostaną bezpowrotnie usunięte.

-Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych Pana/Panią dotyczących, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych.

-Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi na sposób przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Naszą spółkę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

-Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i warunkuje możliwość przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 449059859