Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 20 września 2021

Operator maszyn produkcyjnych - praca w Toruniu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca zmianowa

Opis

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Zakres obowiązków:

• przygotowanie i korygowanie ustawień maszyny

• załadunek i rozładunek maszyny

• kontrola jakości swojej pracy w toku produkcji

• wstrzymywanie produkcji w przypadku zauważenia niezgodności i odstępstw.

Wymagania:

• wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)

• doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane)

• umiejętność obsługi komputera

• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

• odpowiedzialność, sumienność

• uprawnienia UDT na wózek widłowy lub żurawik/suwnicę (mile widziane)

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego,

• wynagrodzenie zasadnicze + premie,

• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia uprawnień UDT,

• pracę w dobrej atmosferze,

• system poleceń pracowników.

Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 671351041