2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Zalesie Małe
Dodane 11 kwietnia 2024

OPERATOR/KA MASZYN produkcyjnych

Lokalizacja

Zalesie Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku, ugruntowała solidną pozycję firmy, która jest obecnie największym producentem świec w Europie. Bolsius Polska Sp. z o.o. powstała w 1997 roku i ma siedzibę w Zalesiu Małym koło Kobylina.

  • Jeśli chcesz pracować w firmie, w której możesz rozwinąć swoje kompetencje, osiągnąć sukces zawodowy i spełnić marzenia, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: OPERATOR MASZYN

Zadania:

  • Przezbrajanie maszyn

  • Odpowiedzialność za obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Dbanie o odpowiedni poziom jakości produkcji

  • Pilnowanie realizacji norm produkcyjnych

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym

  • Utrzymanie stanowiska pracy w odpowiedniej czystości

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (stanowiska operatorów na produkcji)

  • Umiejętność obsługi i przezbrajania maszyn

  • Podstawowa wiedza techniczna

  • Otwartość na pracę w systemie 4-brygadowym

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie plus system premiowy

  • Dodatek za pracę zmianową (tzw. system czterobrygadowy)

  • Duża zniżka na produkty firmowe

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie szkoleń i nauki, związane z rozwojem zawodowym na stanowisku

  • Nagrody jubileuszowe, bony na święta, dofinansowanie kolonii dla dzieci

  • Bezpłatny transport na wyznaczonych trasach (Krotoszyn, Zduny, Pudliszki, Pogorzela, Pakosław, Koźmin Wielkopolski)

Jako firma akceptujemy różnorodność naszych pracowników. Dzięki niej możemy rozwijać się we wszystkich obszarach naszej działalności. Cenimy sobie otwartą kulturę pracy, każdy jest szanowany, akceptowany, mile widziany i doceniany za swoją wyjątkowość.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji przez formularz OLX lub przesłanie swojego CV (ze zgodą RODO) na adres dostępny na stronie: www.bolsius.com.pl/kontakt/

Za wszystkie aplikacje bardzo dziękujemy i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduje się: www.bolsius.com.pl

Miejsce pracy: Zalesie Małe, gm. Kobylin

Lokalizacja

Zalesie Małe,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zalesie Małe
ID: 683719333