Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Dodane 17 lipca 2024

Operator maszyn produkcyjnych - 15-16e/h- Niemcy

Wynagrodzenie

64 - 67 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Pracownik produkcji – operator maszyn produkcyjnych

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się produkcją wyrobów z owoców, mieszanek orzechów, past/dżemów owocowych, suszonych owoców, poszukujemy Kandydatów na stanowisku – pracownika produkcji – operatora maszyn produkcyjnych

Lokalizacja: Lübz, Niemcy

Start: od zaraz

Oferta:

·       Niemiecka umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą

·       Zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy (płatne 250-300e/miesiąc)

·       Stawka 15-16 euro brutto/h (w zależności od doświadczenia)

·       Średnie miesięczne wynagrodzenie to 2600-2780 euro brutto z możliwością podwyższenia wypłaty w przypadku nadgodzin

·       Ok. 174 godzin/miesiąc, praca na 2 zmiany 5 dni w tygodniu

·       Możliwe nadgodziny albo/i praca w soboty

Zadania:

·       Zadania związane z pracą na produkcji

·       Obsługa maszyn produkcyjnych

·       Ważenie i mieszanie produktów (owoców, orzechów)

·       Praca zgodnie ze standardami

·       Przeprowadzanie kontroli jakości produkcji

·       Podnoszenie ciężarów (kartony/skrzynie pomiędzy 5 a 20 kg)

Wymagania:

·       Znajomość j. angielskiego – wymóg konieczny

·       Mile widziana znajomość j. niemieckiego

·       Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej, obsłudze maszyn produkcyjnych

·       Uprawnienia na wózki widłowe

·       Mile widziane prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 927469377

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?