1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Podgórze
Dodane January 20, 2021

operator maszyn poligraficznych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Pracowałeś kilka lat w branży poligraficznej?

Lubisz odpoczywać w weekendy?

Jeżeli odpowiedź na każde z pytań brzmi tak, koniecznie zapoznaj się z ofertą!

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, szukamy kandydatów do stałej współpracy - zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna oraz multisport

zadania

  • obsługa i nadzorowanie różnych maszyn poligraficznych (składanie, cięcie, sztancowanie)
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn
  • drobne naprawy
  • dbanie o terminowe i planowe wykonywanie prac
  • dbanie o jakość wykonywanej produkcji

oczekujemy

  • wykształcenie min zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej min 2-3 lata
  • umiejętności mechaniczne
  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
  • dokładność i dbanie o szczegóły
  • dobra organizacja pracy i terminowość

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 651596856Zgłoś