Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Wieluń
Dodane 27 listopada 2022

Operator maszyn - obróbka skrawaniem (tokarz, frezer, CNC)- Wielton SA

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wieluń, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Praca zmianowa

Opis

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem i ekspansją firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator maszyn skrawających:

Tokarz – praca na maszynach konwencjonalnych;

Frezer – praca na maszynach konwencjonalnych;

Tokarz CNC – praca z oprogramowaniem SINUMERIK

Miejsce pracy: Wieluń

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa maszyn skrawających: tokarki i frezarki konwencjonalnej;
  • obsługa maszyn CNC: tokarki, centrum obróbcze (maszyny sterowane numerycznie - oprogramowanie Siemens Sinumerik)
  • prawidłowy dobór narzędzi
  • programowanie maszyny CNC

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego w zakresie obróbki skrawaniem;
  • prawidłowy dobór narzędzi;
  • doświadczenie;
  • sumienność i rzetelność i gotowość do nauki;
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • mile widziane kursy związane z obsługą maszyn CNC.

OFERUJEMY:

  • wdrożenie pracownika na stanowisku, odpowiednie szkolenia zawodowe
  • pakiety medyczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i system premiowy
  • transport pracowniczy + dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • wsparcie w rozwoju zawodowym osób niepełnosprawnych
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze różnorodnych maszyn produkcyjnych

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o zostawienie CV lub kontakt bezpośredni:

WIELTON S.A.

Dział HR

ul. Fabryczna 8

98-300 Wieluń

tel. (0-43) 843 45 10 wew. 438

tel. kom. 78*******65

ID: 639623066
User avatar

WIELTON

Member Since październik 2016
Ostatnio online dziś o 06:27

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?