Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Białystok
  7. Obsługa produkcji - Dojlidy
Dodane 24 stycznia 2023

Operator Maszyn na produkcji

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Białystok, Podlaskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

WestRock Bialystok. - drukarnia offsetowa, w związku z rozbudową zakładu, zatrudni osoby (5 wakatów) na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Zaścianki, ul. Szosa Baranowicka 78

Obowiązki:

  • Obsługa i nadzorowanie maszyn introligatorskich
  • Przeprowadzenie procesu produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną, wymaganą wydajnością, jakością i zamówionym nakładem.
  • Utrzymywanie maszyny w należytym stanie technicznym.

Oczekiwania:

  • Roczne doświadczenie w obsłudze maszyn lub absolwent Technikum Mechanicznego
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.
  • Dokładność i dbanie o szczegóły.
  • Dobra organizacja pracy i terminowość.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę
  • Pełne szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wakacji oraz świąt,
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • PPE
  • Dofinansowania do nauki języków
  • Imprezy Integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID: 578585327
User avatar

WestRock

Member Since styczeń 2020
Ostatnio online dziś o 08:54
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?