1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Krapkowice
Dodane April 07, 2021

operator maszyn / Krapkowice / atrakcyjne zarobki

  • 5 000 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Krapkowice, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Szanowne Panie, szanowni Panowie! Otwieramy rekrutację do nowo powstałego zakładu w branży opakowań w Krapkowicach. Jeśli więc szukasz lub chcesz zmienić obecną pracę na taką, w której każdy w zakładzie jest "na Ty", szanuje innych, siebie i swoją pracę, to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko aplikować. Spróbuj! Może to właśnie Ty znajdziesz pracę marzeń w 2021 roku!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto + do 1500 zł brutto dodatków
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS, płatne urlopy, bogaty pakiet socjalny), docelowo zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie
  • pakiet szkoleń wprowadzających, mentoring i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
  • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową
  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na swoim stanowisku pracy
  • dbanie o park maszynowy oraz wyposażenia
  • rozwój nowo powstałej organizacji, szkolenie kolejnych pracowników z pozycji lidera

oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, mile widziane w branży opakowań
  • posiadasz wiedzę z zakresu budowy maszyn oraz urządzeń technologicznych - to Twój dodatkowy atut
  • chęci do nawiązania długotrwałej współpracy z naszym klientem
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (docelowo 3 zmiany, 4 brygady)

Aplikuj już dziś! Zadzwoń lub wyślij sms o treści "praca" pod nr podany w ogłoszeniu.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 668603720Zgłoś