Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Szamotuły
Dodane 28 września 2022

Operator Maszyn i Urządzeń (Szamotuły)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szamotuły, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Agri Plus Sp. z o.o.

Oddział Paszowy w Poznaniu

poszukuje osoby na stanowisko:

-Operator Maszyn i Urządzeń -

Miejsce pracy:

Wytwórnia Pasz Szamotuły

Główne obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • obsługa urządzeń transportujących surowce i wyroby gotowe
  • obsługa maszyn śrutujących surowce i granulujące pasze
  • praca w systemie 4-brygadowym 3 - zmianowym

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • wysoka motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • adekwatne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji i doświadczeń
  • dofinansowanie do świąt i zajęć sportowo - rekreacyjnych
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym nr ref. OP/SZAMO/2022 poprzez formularz zgłoszeniowy

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Państwa oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agri Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.agriplus.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 755253353