1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Osięciny

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane February 25, 2021

OPERATOR (maszyn i urządzeń linii produkcyjnej)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Osięciny, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis

Opis stanowiska:

  •  Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach
  •  Czynny udział w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem produkcyjnym
  •  Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów

Nasze wymagania:

  •  Wykształcenie techniczne zawodowe/średnie/ techniczne
  •  Doświadczenie w pracy przy obsłudze i przezbrajaniu maszyn
  •  Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej
  •  Bardzo dobra organizacja pracy
  •  Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziane uprawnienia spawacza

Co oferujemy

◾ Umowa o pracę

◾ Uczestnictwo w realizacji ciekawych i nowatorskich projektów

◾ Pracę przy najnowszym technologicznie parku maszynowym, między innymi LASER

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub

Henkor o/Osięciny

Stacja PKP 3/6

88-220 Osięciny

Telefon: 696 459 748

ID: 660354330Zgłoś