Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Dodane 21 stycznia 2022

Operator Maszyn i Urządzeń do Radomia - Grupa PreZero

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Radom, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

PreZero Recycling Wschód Sp. z o.o. poszukuje obecnie kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Operator Maszyn i Urządzeń

Miejsce pracy: Radom

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, w tym wykonywanie drobnych prac serwisowych.
  • Sortowanie odpadów produkcyjnych.
  • Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych.
  • Dbałość o czystość i porządek oraz dobry stan techniczny maszyn i urządzeń.
  • Eliminowanie z procesu produkcji odpadów umieszczonych na liście materiałów niedopuszczonych do produkcji.

Oczekiwania:

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych I WJO;
  • Mile widziane uprawnienia do do obsługi wózków jezdniowych I WJO i obsługi żurawia samojezdnego II Ż;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do soboty;
  • Odpowiedzialność, systematyczność i skrupulatność;
  • Samodzielność, terminowość, umiejętność organizacji własnej pracy.

 Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy.
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.
  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki języków obcych (j. angielski, j. niemiecki).
  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś poprzez:

  •  Kontakt telefoniczny pod numerem 515 224 853 lub 515 224 854

Lub

  • Przycisk „Aplikuj”.

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 702343594